Titulli Adelina Berisha x Deyzoh - Me ty
Ndëgjuar 259
Shkarkuar 25
Pëlqyer 0
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Adelina Berisha x Deyzoh - Me ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store