Titulli Butrint Rashiti x Ezo x Koki Surle - Dasem bajna
Ndëgjuar 284
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Butrint Rashiti x Ezo x Koki Surle - Dasem bajna - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store