Titulli Deoni - Cansever - Mavi Mavi
Ndëgjuar 436
Shkarkuar 7
Pëlqyer 2
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Deoni - Cansever - Mavi Mavi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store