Titulli Edona Morina - Tallava per Gurbet
Ndëgjuar 1,499
Shkarkuar 184
Pëlqyer 8
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Edona Morina - Tallava per Gurbet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store