Titulli Kumrije Mustafa x Besim Krasniqi - Oj nafak a je gjalle
Ndëgjuar 782
Shkarkuar 35
Pëlqyer 1
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Kumrije Mustafa x Besim Krasniqi - Oj nafak a je gjalle - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store