Titulli Ledri Vula - Gjendja
Ndëgjuar 1,025
Shkarkuar 146
Pëlqyer 3
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Ledri Vula - Gjendja - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store