Titulli Luiz Ejlli - Serenata korqare
Ndëgjuar 1,078
Shkarkuar 64
Pëlqyer 6
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Luiz Ejlli - Serenata korqare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store