Titulli Qendresa x Arian Demaj - Ku gabova
Ndëgjuar 442
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Qendresa x Arian Demaj - Ku gabova - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store