Titulli Shkurte Fejza - Nusja djalit
Ndëgjuar 830
Shkarkuar 39
Pëlqyer 2
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Shkurte Fejza - Nusja djalit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store