Titulli Xheki x Elvira Fjerza - Fol fol - O llokum - A ke zemer
Ndëgjuar 445
Shkarkuar 53
Pëlqyer 3
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Xheki x Elvira Fjerza - Fol fol - O llokum - A ke zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store