Titulli Zef Beka x Govi Reka - Qesh e ngjesh
Ndëgjuar 382
Shkarkuar 44
Pëlqyer 0
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Zef Beka x Govi Reka - Qesh e ngjesh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store