Titulli ARTAN JUSUFI - Nena ime
Ndëgjuar 645
Shkarkuar 29
Pëlqyer 5
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

ARTAN JUSUFI - Nena ime - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store