Titulli Albos - Kam duru
Ndëgjuar 510
Shkarkuar 57
Pëlqyer 3
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Albos - Kam duru - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store