Titulli BARDHI x MATOLALE x LUANA VJOLLCA - SHTINJA FLAKEN
Ndëgjuar 1,576
Shkarkuar 177
Pëlqyer 8
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

BARDHI x MATOLALE x LUANA VJOLLCA - SHTINJA FLAKEN - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store