Titulli Besart x Meli Sopa - Mos lakmoni nat gurbet
Ndëgjuar 554
Shkarkuar 25
Pëlqyer 1
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Besart x Meli Sopa - Mos lakmoni nat gurbet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store