Titulli Diellza Mazreku - Parja e shkret
Ndëgjuar 472
Shkarkuar 15
Pëlqyer 0
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Diellza Mazreku - Parja e shkret - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store