Titulli Edona Llalloshi - Me ty
Ndëgjuar 615
Shkarkuar 8
Pëlqyer 0
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Edona Llalloshi - Me ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store