Titulli Shkurte Fejza x Gresa Behluli - Kenge Dasmash
Ndëgjuar 1,287
Shkarkuar 83
Pëlqyer 6
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Shkurte Fejza x Gresa Behluli - Kenge Dasmash - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store