Titulli LUM VULA x LEDRI B - I LIKE IT
Ndëgjuar 836
Shkarkuar 63
Pëlqyer 1
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

LUM VULA x LEDRI B - I LIKE IT - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store