Titulli MAJK x LUMI B - MIGOS
Ndëgjuar 1,146
Shkarkuar 84
Pëlqyer 2
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

MAJK x LUMI B - MIGOS - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store