Titulli Nikolle Nikprelaj x Yll Demaj - Kush e gjen me shpejt dashnin
Ndëgjuar 841
Shkarkuar 74
Pëlqyer 5
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Nikolle Nikprelaj x Yll Demaj - Kush e gjen me shpejt dashnin - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store