Titulli Noizy ft Buta - E du e marr
Ndëgjuar 1,719
Shkarkuar 136
Pëlqyer 2
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Noizy ft Buta - E du e marr - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store