Titulli Rovena Stefa x Meriton Ademi - Vish fustanin me toka
Ndëgjuar 790
Shkarkuar 25
Pëlqyer 5
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Rovena Stefa x Meriton Ademi - Vish fustanin me toka - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store