Titulli Valton Krasniqi - Kur ta kujtojsh Prizrenin
Ndëgjuar 753
Shkarkuar 24
Pëlqyer 1
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Valton Krasniqi - Kur ta kujtojsh Prizrenin - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store