Titulli Valton Krasniqi - Qysh ke mujt
Ndëgjuar 758
Shkarkuar 23
Pëlqyer 1
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Valton Krasniqi - Qysh ke mujt - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store