Titulli Venera Lumani x Lind Islami - Zemra zemra
Ndëgjuar 565
Shkarkuar 69
Pëlqyer 2
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Venera Lumani x Lind Islami - Zemra zemra - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store