Titulli Vojsava Alia - Motra Per Vellane
Ndëgjuar 1,016
Shkarkuar 133
Pëlqyer 8
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Vojsava Alia - Motra Per Vellane - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store