Titulli Vushe Mjaki x Avdyl Mziu - Dasem me tupana
Ndëgjuar 1,007
Shkarkuar 104
Pëlqyer 1
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Vushe Mjaki x Avdyl Mziu - Dasem me tupana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store