Titulli Krusita x Olsi Bylyku - Xhelozia
Ndëgjuar 562
Shkarkuar 49
Pëlqyer 1
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Krusita x Olsi Bylyku - Xhelozia - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store