Titulli 2TON - NOSTALGJI
Ndëgjuar 2,429
Shkarkuar 398
Pëlqyer 15
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

2TON - NOSTALGJI - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store