Titulli Aurela Gaqe - Kolazh Jugu
Ndëgjuar 1,422
Shkarkuar 168
Pëlqyer 10
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Aurela Gaqe - Kolazh Jugu - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store