Titulli Donjeta Morina - Sekerim
Ndëgjuar 510
Shkarkuar 51
Pëlqyer 4
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Donjeta Morina - Sekerim - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store