Titulli Gena x Labinot Tahiri - Mu ke bo fiksim
Ndëgjuar 1,109
Shkarkuar 117
Pëlqyer 2
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Gena x Labinot Tahiri - Mu ke bo fiksim - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store