Titulli Gold AG x Fatmira Breqani - Kismeti
Ndëgjuar 2,266
Shkarkuar 445
Pëlqyer 46
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Gold AG x Fatmira Breqani - Kismeti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store