Titulli Labinot Rexha x Orgito Dapa - Ku tkam lale
Ndëgjuar 637
Shkarkuar 26
Pëlqyer 1
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Labinot Rexha x Orgito Dapa - Ku tkam lale - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store