Titulli Lule Mustafa - Oj dashni
Ndëgjuar 1,099
Shkarkuar 82
Pëlqyer 3
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Lule Mustafa - Oj dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store