Titulli Olsi Bylyku x Ronela Hajati - Si ke mujt
Ndëgjuar 1,025
Shkarkuar 108
Pëlqyer 9
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Olsi Bylyku x Ronela Hajati - Si ke mujt - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store