Titulli PONI x Altin Sulku - Ledhat
Ndëgjuar 1,353
Shkarkuar 170
Pëlqyer 10
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

PONI x Altin Sulku - Ledhat - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store