Titulli Princ1 - E Kam Dit
Ndëgjuar 1,086
Shkarkuar 84
Pëlqyer 4
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Princ1 - E Kam Dit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store