Titulli Ramdan Krasniqi - Zemer Katile
Ndëgjuar 1,003
Shkarkuar 56
Pëlqyer 3
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Ramdan Krasniqi - Zemer Katile - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store