Titulli Sala Bekteshi x Ramize Caka - Ditet e Gurbetqarit
Ndëgjuar 849
Shkarkuar 63
Pëlqyer 2
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Sala Bekteshi x Ramize Caka - Ditet e Gurbetqarit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store