Titulli Shkelzen Jetishi (Xeni) - Qika e babit
Ndëgjuar 972
Shkarkuar 68
Pëlqyer 3
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Shkelzen Jetishi (Xeni) - Qika e babit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store