Titulli Shkurte Fejza - Kange per Dervish Shaqen
Ndëgjuar 1,203
Shkarkuar 116
Pëlqyer 5
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Shkurte Fejza - Kange per Dervish Shaqen - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store