Titulli Soni Malaj x Orgito Dapa - A po tmungoj
Ndëgjuar 1,331
Shkarkuar 148
Pëlqyer 3
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Soni Malaj x Orgito Dapa - A po tmungoj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store