Titulli Vellezerit Abazi - Pranvera po na vjen
Ndëgjuar 1,194
Shkarkuar 115
Pëlqyer 9
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Vellezerit Abazi - Pranvera po na vjen - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store