Titulli Vjollca Haxhiu - Fustani i bardhe
Ndëgjuar 1,331
Shkarkuar 141
Pëlqyer 5
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Vjollca Haxhiu - Fustani i bardhe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store