Titulli Xheki - Ty askush smundet me te bind
Ndëgjuar 1,173
Shkarkuar 70
Pëlqyer 2
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Xheki - Ty askush smundet me te bind - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store