Titulli Ylli Demaj - Qike Vuthjane
Ndëgjuar 1,547
Shkarkuar 121
Pëlqyer 12
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Ylli Demaj - Qike Vuthjane - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store