Titulli Johnny Rapaj x Majk x Ermal Fejzullahu - A JENA
Ndëgjuar 2,409
Shkarkuar 236
Pëlqyer 5
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Johnny Rapaj x Majk x Ermal Fejzullahu - A JENA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store