Titulli DARDY - A E DITE
Ndëgjuar 2,156
Shkarkuar 238
Pëlqyer 15
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës
E dite e dite!
Zemren ma fike
E ty as po tbjen nmen
O sa mir jena kon..

E dite e dite
Zemren ma fike
E ty as po tbjen nmen
O sa mir jena kon

Sa e sa tkom prit aman
Me ty skom pun falem
E din e din veq ti…

Se ke lyp mi pas tanat
Tash nuk ki kurgjo
Mamaa
E din e din veq ti

Fajet fajet kejt fajet
i ka rakiaa
Hajt hajt se kujtohet
Kur vjen vetdijaa
Fajet fajet krejt fajet
I ka rakiaaa
Hajt se hajt se
Tkujtohet kur t’vjen vetdijaa..

E dite e dite
Zemren ti ma fike
E ty as po tbjen nmen
O sa mir jena kon

E dite e dite
Zemren ti ma fike
E ty as po tbjen nmen
O sa mir jena kon

Tash ti val vetun
Un pun teme ti punt tua
Une e maj ftyren teme
Amo ti maj ftyret tua
Se krejt kta filma
Peshon nkrah te tua
Qifsha fjalen te dua
Sta bon ma zi se guha

Sa tkom dashtt
Ahh moj sa tkom dasht
Se man tokaa
Hajt kallxom
qysh din me majt

Se tkom dasht
Ahh moj sa tkom dasht
Se man toka
Hajt kallxom
Qysh din me majt

Fajet fajet kejt i ka rakiaa
Hajt hajt se kujtohet
Kur vjen vetdijaa
Fajet fajet krejt fajet
I ka rakiaaa
Hajt se hajt se
Tkujtohet kur t’vjen vetdijaa..

Fajet fajet kejt fajet
i ka rakiaa
Hajt hajt se kujtohet
Kur vjen vetdijaa
Fajet fajet krejt fajet
I ka rakiaaa
Hajt se hajt se
Tkujtohet kur t’vjen vetdijaa.

E dite e dite
Zemren ma fike
E ty as po tbjen nmen
O sa mir jena kon

E dite e dite
Zemren ma fike
E ty as po tbjen nmen
O sa mir jena kon…

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store